XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.0) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Italic
my: စောင်းရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Fonts
my: စာလုံးများ
