XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (1.0.0) - en to ne translation catalogue (37 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Logo
ne: ब्याज

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Normal
ne: साधारण

en: Button
ne: बटन

en: Content Top
ne: शीर्षक सामग्री

en: Content Bottom
ne: तलको सामग्री

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Sidebar Left
ne: बाँया साइडबार

en: Sidebar Right
ne: दायाँ साइडबार

en: Page Header
ne: पृष्ठ हेडर

en: 400
ne: ४००

en: mobile
ne: मोबाइल

en: Header Top Left
ne: हेडर माथि बाँया

en: Header Top Right
ne: हेडर माथि दायाँ

en: wide
ne: चौडा

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Footer Top
ne: फुटर शीर्ष

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: Footer First Column
ne: फुटर पहिलो Column

en: Footer Second Column
ne: फुटर दोस्रो Column

en: Footer Third Column
ne: फुटर तेस्रो Column

en: narrow
ne: साँघुरो

en: Homepage Content Top
ne: गृहपृष्ठ सामग्री शीर्ष

en: Homepage Content Bottom
ne: गृहपृष्ठ सामग्री तल

en: Footer Fourth Column
ne: फुटर चौथो कोलम

en: Footer Bottom Left
ne: फुटर तल बायाँ

en: Footer Bottom Right
ne: फुटर तल दायाँ

en: Footer Bottom Last
ne: फुटर तल अन्तिम

en: Hidden Blocks
ne: लुकेका ब्लकहरू
