XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.0) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Content
pt: Conteúdo

en: None
pt: Nenhum

en: Components
pt: Componentes

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Logo
pt: Logótipo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Comment
pt: Comentar

en: General
pt: Geral

en: Button
pt: Botão

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Style
pt: Estilo

en: Italic
pt: Itálico

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: mobile
pt: móvel

en: wide
pt: largo

en: Highlighted
pt: Destacado
