XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Logo
th: โลโก้

en: Header
th: ส่วนหัว

en: General
th: ทั่วไป

en: Slogan
th: สโลแกน

en: Italic
th: ตัวเอียง

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Primary menu
th: เมนูหลัก
