XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Documentation
ug: ماتېرىياللار

en: None
ug: يوق

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Slogan
ug: شۇئار

en: Italic
ug: يانتۇ

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Search Box
ug: ئىزدەش رامكىسى
