XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.0) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Content
vi: Nội dung

en: Documentation
vi: Tài liệu

en: None
vi: Không có

en: Font Size
vi: Cỡ chữ

en: Layout
vi: Bố cục

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Normal
vi: Bình thường

en: General
vi: Tổng quát

en: Button
vi: Nút

en: Page Title
vi: Tên trang

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Slogan
vi: Khẩu hiệu

en: Italic
vi: In Nghiêng

en: Uppercase
vi: Chữ hoa

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: Fonts
vi: Phông chữ

en: Main Menu
vi: Trình đơn chính

en: Classic
vi: Cổ điển

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Inverted
vi: Bị đảo
