XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Help
ka: დახმარება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Logo
ka: ლოგო

en: Comment
ka: კომენტარი

en: General
ka: ზოგადი

en: Button
ka: ღილაკი

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Style
ka: სტილი

en: Slogan
ka: სლოგანი

en: Italic
ka: დახრილი
