XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.2) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Left
bo: གཡོན

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Slogan
bo: འབོད་ཚིག

en: Italic
bo: གསེག་བྲིས

en: Uppercase
bo: ཆེ་བྲིས

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Lowercase
bo: ཆུང་བྲིས

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Capitalize
bo: ཆེ་འབྲི
