XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Help
jv: Pitulungan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Comment
jv: Komèntar

en: General
jv: Umum

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Slogan
jv: Sesanti

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: wide
jv: āmbā

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
