XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.2) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Body
km: តួ

en: Content
km: មាតិកា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Help
km: ជំនួយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: General
km: ទូទៅ​

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Slogan
km: ពាក្យ​ស្លោក

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
