XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.3) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Comment
ps: تبصره

en: General
ps: ټوليز

en: Button
ps: تڼۍ

en: Tools
ps: توكي

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Style
ps: ډول

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Italic
ps: رېوند

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: mobile
ps: موبایل

en: narrow
ps: نری
