XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Content
cy: Cynnwys

en: Search
cy: Chwilio

en: None
cy: Dim

en: Help
cy: Cymorth

en: Font Size
cy: Maint ffont

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Comment
cy: Sylw

en: General
cy: Cyffredinol

en: Tools
cy: Arfau

en: center
cy: canol

en: Powered by Drupal
cy: Wedi ei bŵeru gan Drupal
