XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (10.1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Help
ur: مدد

en: Header
ur: ہیڈر

en: Comment
ur: تبصرہ
