XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.1) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Components
el: Συστατικά

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Comment
el: Σχόλιο

en: General
el: Γενικά

en: Tools
el: Εργαλεία

en: center
el: κέντρο

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: mobile
el: Κινητό

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: wide
el: πλατύ

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Footer Top
el: Υποσέλιδο πάνω

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Primary menu
el: Κύριο μενού

en: narrow
el: στενό

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
