XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.1) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Help
et: Abi

en: Layout
et: Paigutus

en: Components
et: Komponendid

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Comment
et: Kommentaar

en: General
et: Üldine

en: Tools
et: Tööriistad

en: center
et: keskele

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Tabs
et: Sakid

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: mobile
et: mobiilne

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: wide
et: lai

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Elements
et: Elemendid

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: narrow
et: kitsas

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
