XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.3) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: None
cs: Žádné

en: Font Size
cs: Velikost písma

en: Components
cs: Komponenty

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Comment
cs: Komentář

en: General
cs: Obecné

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Fonts
cs: Fonty

en: Sidebar Left
cs: Levý boční panel

en: mobile
cs: mobilní

en: wide
cs: široký

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
