XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: None
eo: Neniu

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Comment
eo: Komento

en: wide
eo: larĝa

en: Elements
eo: Elementoj
