XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Content
is: Innihald

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Comment
is: Viðmerking
