XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.4) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Content
hi: सामग्री

en: Documentation
hi: प्रलेखीकरण

en: Support
hi: समर्थन

en: None
hi: कोई नहीं

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Components
hi: पुर्ज़े

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: General
hi: सामान्य

en: Page Title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Content Bottom
hi: सामग्री नीचे

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: mobile
hi: चलनशील

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
