XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.4) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: None
mr: काहीच नाही

en: Layout
mr: मांडणी

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: General
mr: साधारण
