XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.1.4) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Content
oc: Contengut

en: None
oc: Pas cap

en: Layout
oc: Afichatge

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Comment
oc: Comentari

en: center
oc: centre

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: Content Top
oc: Naut del contengut

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Uppercase
oc: Majuscula

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Fonts
oc: Poliças

en: Lowercase
oc: Minusculas

en: wide
oc: espandit

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Capitalize
oc: Metre en majusculas
