XARA - Modern Multipurpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (11.0.0) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Help
eu: Laguntza

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Comment
eu: Iruzkina

en: General
eu: Orokorra

en: Tools
eu: Tresnak

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: Content Top
eu: Goiko edukia

en: Content Bottom
eu: Beheko edukia

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Fonts
eu: Letra-tipoa

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: mobile
eu: mugikorra

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: wide
eu: zabalera

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Typography
eu: Tipografia

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
