Extensible BBCode (4.0.1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: None
os: Нæйы

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: View
os: Фенд
