Extensible BBCode (4.0.1) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tags
sv: Etiketter

en: None
sv: Ingen

en: Quote
sv: Citera

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: View
sv: Visa

en: Custom
sv: Anpassad

en: Code
sv: Kod

en: Table
sv: Tabell

en: Align
sv: Justera

en: Color
sv: Färg

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Font size
sv: Teckenstorlek

en: Superscript
sv: Upphöjd

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Bold
sv: Fet

en: Copy
sv: Kopiera

en: Italic
sv: Kursiv

en: Tag name
sv: Namn på etikett

en: Subscript
sv: Nedsänkt

en: Underline
sv: Understruken

en: Editable
sv: Redigerbar

en: Template file
sv: Filmall

en: Strike-through
sv: Genomstruken

en: Tag Description
sv: Taggbeskrivning

en: You Type
sv: Du skriver

en: You Get
sv: Du får

en: Libraries
sv: Bibliotek

en: Text formats
sv: Textformat

en: Convert linebreaks
sv: Konvertera radbrytningar

en: Third party settings
sv: Tredjepartsinställningar

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
