Extensible BBCode (4.0.4) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: None
mn: Байхгүй

en: Quote
mn: Иш татах

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: View
mn: Харах

en: Code
mn: Код

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Color
mn: Өнгө

en: Text formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
