Extensible BBCode (4.0.4) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: None
da: Ingen

en: Quote
da: Tilbud

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Preview
da: Gennemse

en: View
da: Vis

en: Custom
da: Tilpasset

en: Code
da: Kode

en: Table
da: Tabel

en: Align
da: Justér

en: Color
da: Farve

en: Attachments
da: Bilag

en: Font size
da: Skriftstørrelse

en: Superscript
da: Hævet

en: Bold
da: Fed

en: Copy
da: Kopier

en: Italic
da: Kursiv

en: Subscript
da: Sænket

en: Underline
da: Understreg

en: Editable
da: Redigérbar

en: Template file
da: Skabelonfil

en: Strike-through
da: Gennemstreg

en: Tag Description
da: Beskrivelse af mærke

en: You Type
da: Du indtaster

en: You Get
da: Du får

en: Libraries
da: Biblioteker

en: Text formats
da: Tekstformater

en: Third party settings
da: Tredjepartsindstillinger
