Extensible BBCode (6.0.0) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Tags
ka: ტეგები

en: None
ka: არცერთი

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Code
ka: კოდი

en: Table
ka: ცხრილი

en: Color
ka: ფერი

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Italic
ka: დახრილი

en: Text formats
ka: ტექსტის ფორმატები
