Extensible BBCode (6.0.0) - en to ru translation catalogue (36 entries)

en: List
ru: Список

en: Description
ru: Описание

en: Tags
ru: Теги

en: None
ru: Нет

en: Quote
ru: Цитата

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: View
ru: Просмотр

en: Custom
ru: Собственная

en: Code
ru: Код

en: Table
ru: Таблица

en: Align
ru: Выравнивание

en: Color
ru: Цвет

en: Attachments
ru: Вложения

en: Font size
ru: Размер шрифта

en: Superscript
ru: Надстрочный

en: Plugin
ru: Плагин

en: Bold
ru: Жирный

en: Copy
ru: Копировать

en: Italic
ru: Курсив

en: Subscript
ru: Подстрочный

en: Underline
ru: Подчёркивание

en: Editable
ru: Редактируемый

en: Template file
ru: Файл шаблона

en: Strike-through
ru: Зачёркнутый

en: Horizontal rule
ru: Горизонтальная черта

en: Tag Description
ru: Описание тега

en: You Type
ru: Вы пишете

en: You Get
ru: Вы получаете

en: Libraries
ru: Библиотеки

en: Text formats
ru: Текстовые форматы

en: Third party settings
ru: Сторонние настройки

en: Plugin ID
ru: ID плагина
