Extensible BBCode (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Tag
az: Teq

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Module
az: Modul

en: PHP Code
az: PHP kod

en: You Type
az: Siz yazın

en: You Get
az: Alırsınız
