Extensible BBCode (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Tag
be: Тэма

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Module
be: Модуль

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: You Type
be: Вы ўводзіце

en: You Get
be: Вы атрымоўваеце
