Extensible BBCode (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tag
fi: Tagi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Module
fi: Moduuli

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Lists
fi: Listat

en: PHP Code
fi: PHP-koodi

en: Orange
fi: Oranssi

en: Handlers
fi: Käsittelijät

en: You Type
fi: Kun kirjoitat

en: You Get
fi: Näet seuraavaa
