Extensible BBCode (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Tag
he: תגית

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Module
he: מודול

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Lists
he: רשימות

en: PHP Code
he: קוד PHP

en: Tables
he: טבלאות

en: You Type
he: אתה מקיש

en: You Get
he: אתה מקבל

en: Numbered
he: ממוספר
