Extensible BBCode (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: You Type
kk: Сіздің Түрі

en: You Get
kk: Сіз Аласіз
