Extensible BBCode (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Edit
id: Sunting

en: Save
id: Simpan

en: Module
id: Modul

en: Save changes
id: Simpan perubahan

en: Lists
id: Daftar

en: PHP Code
id: Kode PHP

en: Orange
id: Oranye

en: You Type
id: Anda Mengetik

en: You Get
id: Hasilnya
