Extensible BBCode (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Save
ca: Desa

en: Module
ca: Mòdul

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Lists
ca: Llistes

en: PHP Code
ca: Codi PHP

en: Tables
ca: Taules

en: You Type
ca: Escriviu

en: You Get
ca: Obteniu

en: Numbered
ca: Numerat

en: Fruit
ca: Fruït
