Extensible BBCode (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Module
cs: Modul

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Lists
cs: Seznamy

en: PHP Code
cs: PHP kód

en: You Type
cs: Napíšete

en: You Get
cs: Získáte
