Extensible BBCode (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Module
oc: Modul

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: PHP Code
oc: Còde PHP

en: Orange
oc: Irange

en: You Type
oc: Picatz

en: You Get
oc: Obtenètz
