Extensible BBCode (8.x-1.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Module
bn: মডিউল
