Extensible BBCode (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Module
lt: Modulis

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: PHP Code
lt: PHP kodas

en: Orange
lt: Oranžinė

en: You Type
lt: Jūs rašote

en: You Get
lt: Jūs gaunate
