Extensible BBCode (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: Module
ro: Modul

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Lists
ro: Liste

en: PHP Code
ro: Cod PHP

en: You Type
ro: Tu scrii

en: You Get
ro: Tu primești
