Extensible BBCode (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Module
fa: ماژول

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Lists
fa: فهرست‌ها

en: PHP Code
fa: کد PHP

en: Orange
fa: نارنجی

en: You Type
fa: شما می‌نویسید

en: You Get
fa: دریافت می‌کنید
