Extensible BBCode (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Tag
te: ట్యాగు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు
