Extensible BBCode (8.x-3.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Code
ca: Codi

en: Table
ca: Taula

en: Align
ca: Alineació

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Superscript
ca: Superíndex

en: Bold
ca: Negreta

en: Italic
ca: Cursiva

en: Tag name
ca: Nom d'etiqueta

en: Subscript
ca: Subíndex

en: Underline
ca: Subratllat

en: Strike-through
ca: Ratllat

en: Tag Description
ca: Descripció d'etiqueta

en: You Type
ca: Escriviu

en: You Get
ca: Obteniu
