Extensible BBCode (8.x-3.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: Tag Description
dz: ངོ་རྟགས་ཀྱི་འགྲེལ་བཤད།

en: You Type
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: You Get
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ལེན།
