Extensible BBCode (8.x-3.0-alpha1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Quote
el: Παράθεση

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Code
el: Κωδικός

en: Table
el: Πίνακας

en: Align
el: Στοίχιση

en: Color
el: Χρώμα

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Superscript
el: Εκθέτης

en: Bold
el: Έντονα

en: Italic
el: Πλάγια

en: Underline
el: Υπογράμμιση

en: Strike-through
el: Διακριτή διαγραφή

en: Tag Description
el: Περιγραφή ετικέτας

en: You Type
el: Πληκτρολογείτε

en: You Get
el: Παίρνετε
