Extensible BBCode (8.x-3.0-alpha1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
