Extensible BBCode (8.x-3.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Code
sr: Кôд

en: Color
sr: Боја
