Extensible BBCode (8.x-3.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Quote
lv: Citāts

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Code
lv: Kods

en: Table
lv: Tabula

en: Align
lv: Novietot

en: Color
lv: Krāsa

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Superscript
lv: Augšraksts

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Subscript
lv: Apakšraksts

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Editable
lv: Rediģējams

en: Strike-through
lv: Izsvītrots

en: Tag Description
lv: Iezīmes apraksts

en: You Type
lv: Jūs Rakstat

en: You Get
lv: Iegūtais rezultāts
