Extensible BBCode (8.x-3.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Code
ne: कोड

en: Table
ne: तालिका

en: Color
ne: रंग
