Extensible BBCode (8.x-3.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Custom
pl: Własne

en: Code
pl: Kod

en: Table
pl: Tabela

en: Align
pl: Wyrównaj

en: Color
pl: Kolor

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: Superscript
pl: Superskrypt

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Italic
pl: Kursywa

en: Subscript
pl: Subskrypt

en: Underline
pl: Podkreślony

en: Sample
pl: Próbka

en: Template file
pl: Plik z szablonem

en: Strike-through
pl: Przekreślony

en: Tag Description
pl: Opis znacznika

en: You Type
pl: Wpisuje się

en: You Get
pl: Otrzymuje się

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: Font face
pl: Czcionka
